Jak domek od Tiny House Design trafił do norweskiej gazety?

domek mobilny transport do Norwegii

Domki na kołach z Tiny House Design trafiają w różne zakątki świata a czasem przy okazji także do gazet 😊Jak trafiliśmy do norweskiej gazety? Dzięki naszemu flagowemu produktowi. Domek Tomek jest najchętniej zamawianym modelem, także u naszych zagranicznych klientów.

Mobilny domek od Tiny House Design pojechał do Norwegii

Domek Tomek trafił do Norwegii do miejscowości Skotselv w pobliżu Oslo do Ewy i Terje. Ewa pochodzi z Polski i jej rodzina często ją odwiedza. Para mieszka w starym budynku, który wcześniej był kawiarnią i hutą żelaza. To wygodny klimatyczny dom z historią w tle, ale nie nadaje się do przebudowy a większej ilości mieszkańców jest w nim zbyt ciasno.

Ewa i Terje szukali sposobu, żeby przyjeżdżający do nich goście mieli swoje miejsce, w którym będą czuli się swobodnie, ale i komfortowo.

Jak twierdzi para, domek na kołach to świetne rozwiązanie. Jest mobilny, niewielki, ale przestrzeń jest w nim doskonale wykorzystana. Jest miejsce na wszystko co niezbędne do odrębnego zamieszkania. Na 21 m2 jest kuchnia, salonik, łazienka z pralką, sporo miejsca do przechowywania i wygodne sypialnie na antresolach. Poza tym doskonale wkomponowuje się w otoczenie zarówno budynków, jak i ogrodu. Sąsiadom też się podoba 😊

Transportujemy tiny house do innych krajów

To nie pierwszy raz, kiedy nasze tiny house zawozimy do klienta poza granice naszego kraju. Jak widać transport naszych mini domów w odległe nawet miejsca nie stanowi problemu. Tiny house w Norwegii stają się coraz modniejsze, tak samo, jak w wielu innych krajach, w tym także w Polsce. Domki łączą w sobie prostotę, minimalizm i wciąż są komfortowym budynkiem do zamieszkania także całorocznie.

Dlaczego mobilny domek Tomek trafił do norweskiej gazety?

Domek Tomek od Tiny House Design trafił do norweskiej gazety

Nowi właściciele uznali, że ten praktyczny domek może być ich dodatkowym źródłem dochodu. Jest tak fajny, że szkoda, żeby stał pusty poza okresem, kiedy przyjeżdża do nich rodzina. Postanowili wynajmować go turystom, którzy zwiedzają Norwegię lub potrzebują wynająć nocleg w pobliżu Oslo. W okolicy jest woda, zieleń i cisza, bo sama miejscowość to właściwie niewielka wioska – idealne miejsce, żeby odpocząć od zgiełku miasta.

Tekst w norweskiej gazecie Eikerbladet to reklama ich nowej działalności, a także ciekawostka z regionu o tym, jak można kreatywnie inwestować w biznes, otwierać się na świat i zarabiać. Małe, spokojne miejscowości, w pobliżu miast, to miejsca, gdzie ludzie mogą i chcą odpoczywać wśród zieleni. Trzeba im tylko zapewnić do tego odpowiednie warunki noclegowe. Mini domy, domki na kołach idealnie nadają się jako domki na wynajem.

Może właśnie wraz bohaterami artykułu zainspirowaliśmy Cię do wykorzystania naszych kompaktowych domków we własnym biznesie. Przejrzyj naszą ofertę mini domków mobilnych i stacjonarnych. Skontaktuj się z nami jak możemy Ci pomóc dopasować ofertę?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *