Domek mobilny Zbyszek

Tylko pozornie wygląda niepozornie. W tym projekcie postawiliśmy na prosty kształt na bazie prostokąta zwieńczony jednospadowym dachem.

Na około 24 m2 powierzchni użytkowej tego mobilnego domku zmieszczą się dwie wygodne sypialnie na antresolach. Każda z nich doświetlona własnym oknem. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona łazienka i aneks kuchenny.

Dzięki dużym przeszkleniom z przytulnego salonu będziesz mieć cudowną panoramę terenu wokół i jednocześnie wyjście bezpośrednio na zewnątrz.

Domek mobilny Zbyszek od Tiny House Design
Fasada – z blachy panelowej na rąbek. Łatwa w utrzymaniu, w kolorze antracytowym lub drewnopodobnym, estetyczna i trwała. Kształt dachu — jednospadowy Wnętrze wykończone na biało naturalnym drewnem. Niezbędne instalacje – elektryczna, hydrauliczna, kanalizacja gotowa do użytku lub podłączenia do sieci. Klimatyzacja Wejście – od strony ogrodu przeszklonymi drzwiami. Brak osobnego wejścia. Aneks kuchenny – meble, schowki, zlew, płyta do gotowania. Antresola – dwie. Wersja standard zawiera:
  • Aneks kuchenny z kuchenką elektryczną dwupalnikową i zlewozmywakiem
  • Łazienka: prysznic, WC, umywalka
  • Schody z szafkami do samej góry
  • Oświetlenie
  • Klimatyzacja
  • Standardowy wymiar:  255 cm x 720 cm
Jeśli jesteś zainteresowany domkiem o większym rozmiarze lub lepszym wyposażeniu skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę na podstawie podanych informacji.

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Nie wahaj się. 

Zadzwoń +48 734 473 575

lub

napisz: tiny.house.design.pl@gmail.com

Galeria