Domek mobilny Stodoła

Własny kąt. Taki, który możemy w pełni dopasować do siebie, do swoich potrzeb i upodobań. Brzmi pięknie? Nasz całoroczny, letniskowy domek typu stodoła to coś więcej niż kawałek przestrzeni, w której możesz przyjemnie spędzić czas podczas urlopu. To pełnowartościowe, mobilne miejsce, które zawiera wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoja rodzina. Wykonaliśmy je tak, jakbyśmy sami jako producenci mieli się do nich wprowadzić.

Domek mobilny Stodoła

Jak wygląda nasz mobilny domek typu stodoła?

Ten letniskowy projekt idealnie wpisuje się w ideę Tiny House: minimalizm i kontakt z otoczeniem. Jako świadomy zmieniających się trendów producent domków mobilnych postawiliśmy na prostotę. Mogłoby się wydawać, że nazwa dotyczy wyłącznie zewnętrznej części. Nic bardziej mylnego! Wnętrze stylizowane jest na wiejską stodołę. Znajdziesz tam drewniane elementy takie jak drzwi w kształcie K czy naturalne deski na ścianach. Dodają one przytulności, która jest bardzo ważna w konstrukcjach całorocznych.

Co znajduje się w środku mobilnego domku?

My zajmiemy się budową i montażem wszystkich niezbędnych do komfortowego wypoczynku elementów. W wersji standard każdy domek letniskowy całoroczny typu stodoła zawiera aneks kuchenny z elektryczną kuchenką i zlewozmywakiem, łazienkę z prysznicem, umywalką oraz toaletą, oświetlenie i klimatyzację. My jako producenci zajmujemy się przygotowaniem płótna, a Ty możesz z nim zrobić, co tylko zechcesz. Jeśli jednak uważasz, że czegoś Ci w naszym projekcie brakuje — śmiało! Skontaktuj się z nami!

Fasada – z blachy panelowej na rąbek. Łatwa w utrzymaniu, w eleganckim antracytowym odcieniu.

Kształt dachu – dwuspadowy, tworzy przytulne miejsca do spania.

Wnętrze wykończone na biało naturalnym drewnem.

Niezbędne instalacje – elektryczna, hydrauliczna, kanalizacja gotowa do użytku lub podłączenia do sieci.

Wejście – od strony ogrodu przeszklonymi drzwiami lub osobne wejście.

Aneks kuchenny – meble, schowki, zlew, płyta do gotowania.

Antresola – dwie.

Wersja standard zawiera:

 • Aneks kuchenny z kuchenką elektryczną dwupalnikową i zlewozmywakiem
 • Łazienka: prysznic, WC, umywalka
 • Schody z szafkami do samej góry
 • Oświetlenie
 • Klimatyzacja
 • Standardowy wymiar 255 cm x 615 cm,
  255 cm x 720 cm
  300 cm x 615 cm

  Jeśli je
  steś zainteresowany domkiem o większym rozmiarze lub lepszym wyposażeniu skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę na podstawie podanych informacji.

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Nie wahaj się. 

Zadzwoń +48 734 473 575

lub

napisz: tiny.house.design.pl@gmail.com

Galeria