Akcesoria do mobilnych domków

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wzbogacamy ofertę. Teraz wraz z mobilnym domkiem możesz zamówić dodatkowe akcesoria. Sprawdź co może Ci się przydać.

Taras

Masz już swój idealny, wymarzony domek, ale brakuje Ci przestrzeni na zewnątrz na której mógłbyś się relaksować w ciepłe dni? Nic straconego!

W naszej ofercie znajdziesz tarasy modułowe, składają się z kilku gotowych części i są bardzo łatwe do ułożenia. W krótkim czasie zyskasz dodatkową przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu, zapalisz grilla lub zjesz pyszny posiłek w otoczeniu natury.
Oferujemy także zadaszenia nad taras.

Zdjęcie WhatsApp 2024-05-14 o 01.19.16_510f84ee

Schodki

Kupiłeś domek na przyczepie z homologacją i podróżujesz ze swoim tiny house po świecie? Na pewno przydadzą Ci się małe, kompaktowe schodki, które możesz postawić przed wejściem do domku.
Drewniane stopnie na metalowej konstrukcji sprawiają, że schodki są stabilne i wytrzymałe.

Rolety zewnętrzne

Uwielbiają je nasi klienci i są częstym dodatkiem, który montujemy w domkach. Rolety o antracytowym odcieniu idealnie komponują się z fasadą domku.

Rolety zewnętrzne nie tylko chronią domek przed nadmiernym nagrzaniem w upalne dni, ale także pełnią funkcje izolacji akustycznej zatrzymując dobiegający z zewnątrz hałas np. gwałtowny wiatr.
W zimie utrzymują ciepło w domku, obniżając tym samym koszty ogrzewania.

rolety2

Moskitiery

Wyobraź sobie, piękną i ciepłą noc w środku lata... Odpoczywasz na antresoli w swoim mobilnym domku, gdzieś na działce, na łonie natury. Ale Twój spokój zakłóca nieproszony gość - komar.
Mamy na to sposób! W naszych domkach możemy zamontować Ci moskitierę na każdym z okien.
Moskitiery dobierane są do kształtu okna oraz idealnie komponują się z fasadą domku.

moskitiera

Przyczepy

W naszej ofercie znajdziesz także przyczepy pod zabudowę tiny house, których my sami używamy do budowy naszych domków.
Przyczepy pochodzą od sprawdzonego przez nas producenta, są wytrzymałe, trwałe, wykonane ze stali, dwuosiowe.
Podwozia pod domki mobilne dostępne są w dwóch wersjach: bez homologacji i z pełną homologacją drogową, które dopuszczone są do ruchu w całej Europie.

przyczepa