Mobilne biuro w mobilnym domku

domek letniskowy od Tiny House Design

Mobilne biuro urządzone modnie i wygodnie? Siedzibę firmy możesz urządzić w Tiny House

Potrzebujesz biura, siedziby firmy, żeby spotykać się w nim z klientami? To oczywiste. Miejsce, w którym ich przyjmujesz, jest bardzo ważne i powinno robić dobre wrażenie. Nie musi być ogromne, ale powinno być komfortowe i praktyczne. Koniecznie urządzone elegancko i z pomysłem. W końcu to Twoje miejsce.

Nie zawsze najlepszym wyborem jest lokalizacja w centrum miasta, w biurowcu. Dla wielu branż i biznesów to zwyczajnie zbędna i niepraktyczna miejscówka. Rozwiązaniem może być mobilne biuro. Tiny House zaanektowane na potrzeby firmy? Sprawdź jakie to proste.

Mobilne biuro w mobilnym domku dla tych, którzy wciąż zmieniają lokalizację

Tiny House jako mobilne biuro to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą wciąż na nowo urządzać się w nowej lokalizacji, ale ze względu na specyfikę branży wciąż muszą ją zmieniać. Z biura terenowego w urządzonego w mobilnym domku mogą skorzystać:

 • Developerzy w pobliżu prowadzonej inwestycji.
 • Obsługa tras koncertowych i festiwali.
 • Pracownicy oddziałów terenowych firm budowlanych.
 • Pracownicy biur handlowych, banków, doradcy, ubezpieczyciele.
 • Agenci nieruchomości.

Całe biuro urządzasz tylko raz. Zapomnij o ciągłym pakowaniu i rozpakowywaniu, pudłach stojących w kącie. Wszystko zawsze jest na swoim miejscu, zorganizowane i łatwe do znalezienia. Bez tracenia czasu na przeprowadzki, bez zbędnych kosztów na przewóz dobytku, nowe instalacje. Żadnej prowizorki i nieestetycznie wiszących kabli, bo to znowu tylko na chwilę. Nie musisz też każdorazowo poszukiwać odpowiedniego lokalu. Masz swój własny. A w nim:

 • Prąd.
 • Ogrzewanie.
 • Klimatyzację.
 • Zaplecze socjalne z aneksem kuchennym i toaletą.
 • Miejsce do przechowywania.
 • Miejsce na spotkania z klientami.
 • Miejsce na pracę.

Klienci z pewnością docenią, jeśli spotkanie w terenie odbędzie się w komfortowych warunkach. Zimą ciepłe przytulne pomieszczenie, latem klimatyzowane wnętrze. Docenisz to także Ty jako właściciel i pracownik. 

Domek mobilny Zbyszek od Tiny House Design

Własny mobilny domek kontenerowy to lepsza alternatywa od wynajmowanego czasowo. Wnętrze Tiny House możesz urządzić jako profesjonalne biuro i jednocześnie wprowadzić kameralną atmosferę. To ułatwia kontakty z klientami. Pokaż, że podchodzisz poważnie do swojego biznesu, a klientów traktujesz z szacunkiem. Zaaranżuj biuro tak, żeby oddawało Twoją osobowość i pomysłowość. Znajdzie się także miejsce na szyld z nazwą firmy. Mobilne biuro w Tiny House może stać się najlepszą wizytówką Twojego biznesu.

Mobilny domek jako stacjonarny punkt usługowy

Nie masz miejsca w domu na prowadzenie zakładu usługowego i przyjmowaniu klientów? Jako fryzjerka, kosmetyczka, krawcowa, możesz stworzyć atelier dla swojej działalności w mobilnym domku. Zaparkuj go na swojej działce lub w najlepszej możliwej lokalizacji. Stwórz sobie komfortowe miejsce do pracy, do którego z dumą zaprosisz klientów. W Tiny House możesz prowadzić całoroczny punkt usługowy i nie musisz płacić za wynajem lokalu. 

Dopasuj model mobilnego domku do potrzeb branży

Zanim zamówisz swój mobilny domek, określ, jak dokładnie zamierzasz go użytkować. Czy będzie to biuro terenowe, czy stacjonarne? W zależności od branży możesz potrzebować przecież innych rzeczy.

👉Chcesz więcej światła i okien, a jako zabezpieczenie rolety zewnętrzne?

👉Przyda Ci się antresola, czy lepiej wykorzystać tę przestrzeń inaczej?

👉A może większe zaplecze?

👉Podłączysz mobilny domek do przyłączy typu prąd, woda, kanalizacja, czy może chcesz być całkowicie niezależny?

Zwróć uwagę na wymiary mobilnych domków i rozkład pomieszczeń, drzwi wejściowych, okien tarasowych. Oczywiście wnętrza poszczególnych domków można w łatwy sposób dopasować. Wystarczy dodać ściankę działową, inaczej zaplanować zabudowę wnętrza, instalacje, ustawienie mebli. Do przemyślenia masz wiele kwestii. Masz jednak zdecydowanie większą swobodę decyzyjną niż gdybyś poszukiwał gotowego lokalu na rynku.

Urządzenie siedziby firmy w mobilnym domku to patent na drogie i często niedostępne lokale do wynajęcia. Zrób to po swojemu. Sprawdź, który z domków Tiny House Design będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej branży. 

2 komentarze do “Mobilne biuro w mobilnym domku”

 1. Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twój trud. Koniecznie będę polecał to miejsce i regularnie odwiedzał, aby poczytać nowe rzeczy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *