Z pośród wielu modeli mini dom Tomek jest ulubieńcem. Sprawdźmy dlaczego

Mini dom Tomek - zdjęcie od klienta

Wśród wielu modeli tiny house, dostępnych w naszej ofercie najchętniej zamawianym jest model Tomek. Wcale nas to nie dziwi, że akurat ten projekt mini domu jest taki popularny. Udało nam się stworzyć model uniwersalny, prosty i jednocześnie niezwykle funkcjonalny. Zobacz czym wyróżnia się mini dom Tomek, zanim go zamówisz.

Jeden model w wielu odsłonach

Budujemy Tomka według konkretnego projektu. Możemy w nim jednak wprowadzać sporo zmian, które nie mają wpływu na stabilność konstrukcji. To sprawia, że za każdym razem powstaje inny domek. Tę różnorodność lubią nasi klienci.

Przykładowo: kiedy inwestor stawia na działce rekreacyjnej więcej niż jeden domek pod wynajem, ma pole do manewru względem wymiarów i wykończenia wnętrza. Z zewnątrz domki tworzą spójną całość, ale w środku każdy będzie troszkę inny.

Model Tomek budujemy w trzech rozmiarach. Szerokość mini domku to zawsze 3 m. Długość wybierasz w zależności od tego, ile miejsca potrzebujesz wewnątrz: 6 m 10 cm, 7 m lub 8 m. Te niewielkie wydawałoby się różnice, w rzeczywistości zmieniają wiele. Przestrzeń wyraźnie się powiększa.

Mini dom Tomek możesz zamówić na przyczepie z homologacją dostosowaną do przewożenia jej za samochodem osobowym lub bez homologacji do postawienia na działce. W obrębie działki możesz przestawiać go np. z pomocą traktora. W końcu to mobilny domek 😊

Tomek to projekt mini domu z optymalną przestrzenią

Nie tylko od rozmiaru mini domu zależy jego funkcjonalność. Bardzo istotne jest logiczne i praktyczne rozplanowanie układu pomieszczeń i odległości między elementami stałymi jak schody, meble, drzwi, przejścia. W projekcie mini domu Tomek zdecydowanie nam się to udało. Klienci nie mogą uwierzyć, jak dużo miejsca jest wewnątrz. Ten model kupują zarówno dla siebie, jak i pod wynajem. Goście, których przyjmują w mobilnych domkach, są zawsze zadowoleni z ilości miejsca dla całych rodzin i prywatności, którą domek im zapewnia. Dzieci są zachwycone możliwością spania na antresolach, które są dla nich jak wymarzony domek na drzewie, kryjówka, która zachęca do zabawy. Ten model może mieć jedną lub dwie antresole będące mini sypialniami.

Przeszklenia – istotna część tiny house

Mini dom Tomek jest jasny, doświetlony najlepszym dla człowieka światłem naturalnym. To sama przyjemność obudzić się na antresoli i spojrzeć od razu co dzieje się za oknem. Pada? Zostajesz w ciepłej pościeli i słuchasz kojącego szumu kropel. Słońce? Nie zwlekasz, schodzisz wypić poranną kawę na tarasie. Zimno? Zostajesz w przytulnym saloniku i stamtąd obserwujesz świat przez duże okna tarasowe. Sam możesz zdecydować, gdzie te okna będą. W ten sposób z łatwością zaplanujesz najlepsze ustawienie mini domku na działce, żeby wykorzystać jak najwięcej słońca i mieć piękne widoki każdego dnia.

Tiny House Design - mobilny domek z widokiem na jezioro
Widok na jezioro z Tiny House Design

Mini dom Tomek na urlop?

O tak, urlopy w tiny house są wspaniałe. Jedną nogą jesteś w wygodnym wnętrzu mini domku, gdzie możesz:

  • Wyspać się na miękkim materacu w czystej pościeli;
  • Zmyć z siebie trudy wycieczek krajoznawczych;
  • Uprać brudne rzeczy;
  • Przygotować ciepły posiłek;
  • Schronić się przed złą pogodą i zrelaksować w przytulnym wnętrzu.

Tuż za drzwiami czeka na Ciebie przyroda i przygoda. I to niezależnie od pory roku, bo mini domy są ogrzewane i klimatyzowane. Pełen komfort.

Kompaktowy i tani w użytkowaniu

Kształt i wymiary modelu Tomek sprawdzają się w każdej sytuacji:

  • Podróżowaniu z mini domem;
  • Ustawieniu go na działce rekreacyjnej w wersji solo;
  • Ustawieniu kilku mini domów pod wynajem;

Projekt jest prosty i estetyczny. Nowoczesna bryła i fasada z blachy panelowej wpisuje się w aktualne trendy budownictwa. Na dachu można zainstalować panele fotowoltaiczne. Użytkowanie mini domku jest tanie, bo to niewielka powierzchnia, którą trzeba schłodzić, ogrzać czy oświetlić. Za to wystarczająco duża przestrzeń, żeby poczuć się swobodnie i odpocząć od zgiełku miasta.

Jeśli spodobał Ci się model mini domu Tomek to zadzwoń i zamów swoją wersję

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *