Ciesz się relaksem we własnej saunie ogrodowej

Sauna z przeszkleniami do Twojego ogrodu – pozwól sobie na chwilę wytchnienia

Jeśli miałeś już przyjemność korzystać z sauny, to zapewne nie trzeba Cię przekonywać, jak pozytywny wpływ ma na organizm. Szczęśliwi mieszkańcy krajów skandynawskich nie mogą się mylić w tej kwestii. Przez stulecia rozgrzewali swoje ciała i nabywali odporności właśnie w saunach. Ty nie musisz daleko podróżować, żeby korzystać z sauny. Możesz ją postawić w swoim ogrodzie i korzystać z niej systematycznie, co z pewnością dobrze wpłynie na Twój nastrój i formę.

Ciepła para sauny odpręża i relaksuje, ale także:

Korzystając z sauny, bierzesz udział w niezwykłym rytuale, który jest elementem wielu kultur. Dobre zwyczaje warto praktykować.

Sauna ogrodowa z przeszkleniami od Tiny House Design

Nasze sauny wyglądają jak mobilne domki Tiny House Design. Mają wspólną estetykę i tak jak one mają pomóc Ci odpocząć blisko natury.

Marzysz o saunie, ale nie masz wystarczająco dużo miejsca w domu, żeby ją zainstalować? Rozwiązaniem jest nasza niewielka zewnętrzna sauna ogrodowa.

Sauna ogrodowa od TinyHouseDesign
sauna w ogrodzie
sauna w ogrodzie

Elewacja, która chroni obiekt przed warunkami atmosferycznymi, to połączenie blachy na rąbek i lameli z modrzewia. W tym zestawieniu tworzą elegancką i trwałą obudowę wnętrza sauny.

Ogromne przeszklenia, przez które widać krajobraz wokół to nasz znak rozpoznawczy. Umieszczamy je w projektowanych przez nas konstrukcjach domków. Zastosowaliśmy je także tutaj. Szklane drzwi do sauny i lustro weneckie zamiast jednej ze ścian sprawiają, że panorama wręcz wlewa się do wnętrza. Dlatego właśnie warto postawić ten niewielki obiekt wśród zieleni ogrodu, na skraju lasu z widokiem na drzewa i przestrzeń. Szyba dodatkowo odbija te widoki, a budynek jest naturalnie wkomponowany w otoczenie. Lustro weneckie chroni Twoją prywatność przed spojrzeniami innych, podczas gdy Ty zażywasz kąpieli w saunie i podziwiasz przyrodę.

Parametry sauny ogrodowej na prąd

Za wytwarzanie ciepła i pary odpowiada 9 kW piecyk z wkładem kamiennym. To łatwe w obsłudze i bezawaryjne rozwiązanie. Pozwala sterować parametrami temperatury i długością nagrzewania się sauny bez konieczności wychodzenia do regulatora na zewnątrz.

Kubatura sauny zapewnia komfort jej użytkownikom, stabilne utrzymanie temperatury i wilgotności powietrza. Nie zajmie wiele miejsca w Twoim ogrodzie. Za to sesja w ciepłym wnętrzu przyniesie ulgę po ciężkim dniu.

Zamów już teraz swoją saunę ogrodową od Tiny House Design. Jeśli masz pytania:

Zadzwoń +48 734 473 575

lub

napisz: tiny.house.design.pl@gmail.com