Jacuzzi z hydromasażem do Twojego ogrodu

Zrelaksuj się w jacuzzi ogrodowym. Poznaj zalety kąpieli w jacuzzi z hydromasażem

Kąpiel z bąbelkami zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz? W jacuzzi z hydromasażem we własnym ogrodzie możesz poczuć się jak w SPA każdego dnia. Zregeneruj się po ciężkim dniu. Wystarczy 15 minut w wodzie o temperaturze 35- 37 stopni. Sprawdź jakie zalety ma posiadanie jacuzzi ogrodowego z hydromasażem.

Zadbaj o zdrowe ciało dzięki jacuzzi z hydromasażem

O dobroczynnym dla organizmu działaniu wody wiedzieli już starożytni Rzymianie, którzy korzystali z term i łaźni. Ty też możesz korzystać z relaksujących kąpieli nawet codziennie. W zaciszu własnej posesji tylko w towarzystwie najbliższych. Częste i regularne korzystanie z jacuzzi z hydromasażem:

Zażywając kąpieli z bąbelkami, w przyjemny sposób możesz zadbać o ciało i dobre samopoczucie.

jacuzzi z hydromasażem

Jacuzzi ogrodowe całoroczne – przecież relaksu potrzebujesz cały rok

Z jacuzzi ogrodowego możesz korzystać przez cały rok. Różnica temperatur między wodą i otoczeniem bardzo korzystnie wpływa na odporność organizmu. Ciśnienie wody, w której się zanurzasz, jej ciepło i unosząca się para sprawiają, że serce bije szybciej i głębiej oddychasz. W ten sposób oczyszczasz i dotleniasz ciało. Czujesz się lekki, rozluźniony i rozgrzany.

Kąpiel w parującej ciepłej wodzie, gdy wokół zmrożony śnieg skrzy się na drzewach, to wspaniałe doznanie i urozmaicenie dnia codziennego.

jacuzzi z hydromasażem

Wygląd jacuzzi współgra z otoczeniem ogrodu

Jacuzzi ogrodowe jednoznacznie kojarzy się z przyjemnością, ale też ładnie prezentuje się w ogrodzie czy na tarasie. Misa wykonana jest z trwałego włókna szklanego. Łatwo ją myć i utrzymywać w czystości. Możesz wybrać pomiędzy trzema kolorami wnętrza balii: biały, szary lub niebieski, który pięknie podkreśla kolor wody. Jacuzzi wykończone jest estetyczną obudową z desek sosny syberyjskiej. Słoje drewna współgrają z naturalnym otoczeniem ogrodu. Wystarczy zaimpregnować na dowolny odcień, żeby było odporne na warunki atmosferyczne. Deski spinają 2 opaski ze stali nierdzewnej o szerokości 5 mm.

Jacuzzi ogrodowe z piecem na drewno lub grzałka elektryczna – sposoby na podgrzanie wody w balii

Wodę można podgrzewać na dwa sposoby. Możesz wybrać jacuzzi ogrodowe z piecem na drewno ze stali nierdzewnej. Już samo nagrzewanie wody ogniem, który trzeba podtrzymywać, to wspaniały rytuał. Jeśli wolisz, możesz wybrać bezpieczną i szybką grzałkę elektryczną. Pokrywa na balię chroni wodę przed zanieczyszczeniem, ale także wpływa na szybsze jej ogrzanie. Ocieplony wkład misy pozwala dłużej utrzymać optymalną temperaturę wody podczas kąpieli.

Stabilna budowa jacuzzi 8-osobowego z hydromasażem

Jacuzzi ma stabilną podstawę. Z kąpieli jednocześnie może korzystać aż 8 osób. Swobodnie zmieszczą się na wyprofilowanych siedziskach balii o średnicy aż 2 metrów. Do jacuzzi wchodzi się po drewnianych schodkach dołączonych do zestawu. To materiał przyjemny dla bosych i mokrych stóp.

jacuzzi ogrodowe z hydromasażem

Jacuzzi ogrodowe to dodatkowa atrakcja domków na wynajem

Twoi goście z pewnością docenią możliwość kąpieli w ciepłej wodzie jacuzzi podczas wyjazdu na urlop. Masaż ciała to dla nich dodatkowy relaks. Wizja leniwych wieczorów w ciepłej wodzie przy zachodzącym słońcu jak magnes przyciągnie wczasowiczów. Jacuzzi ogrodowe zajmuje niewiele miejsca, za to oferta domków na wynajem zyska dzięki takiej rozrywce.

Zapragnąłeś jacuzzi z hydromasażem we własnym ogrodzie?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o dokładną ofertę. 

Zadzwoń +48 734 473 575

lub

napisz: tiny.house.design.pl@gmail.com