Domek 35m2 stacjonarny

Mały, przytulny i przede wszystkim — swój własny. Naszą pasją jest tworzenie przestrzeni, które każdy może dopasować do siebie. Całoroczny dom 35m2 na zgłoszenie to jedna z wielu opcji, które znajdziesz na naszej stronie. Jakie ma zalety? Więcej niż Ci się wydaje. Jeśli zależy Ci na szybkiej budowie, wytrzymałości, energooszczędności i nowoczesnym wyglądzie, to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Czym charakteryzują się nasze domki 35m na zgłoszenie?

Budujemy tylko stany surowe zamknięte, czyli konstrukcje, które posiadają ściany, dach, okna i drzwi zewnętrze (jak na zdjęciu). Całoroczny domek do 35m2 oferuje Ci wiele możliwości. Przede wszystkim gwarantuje niezależność i wygodę niezależnie od pory roku dzięki odpowiedniej izolacji termicznej. Dużym plusem jest również dowolność aranżacji. Ich trwałość można oszacować nawet na kilkadziesiąt lat. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnych budynków, ten nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia.

Pełna kontrola nad designem wnętrza

Domek całoroczny to przede wszystkim prosta, otwarta konstrukcja. Możesz wyposażyć ją we wszystko, co Ci się podoba i co uznasz za potrzebne. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało wnętrze, jakie meble się w nim znajdą oraz w jaki sposób zorganizujesz sobie przestrzeń do przechowywania w 35m2. Jednak przed realizacją dobrze się zastanów. Jeśli potrzebujesz większego metrażu albo chcesz zmienić, na przykład, umiejscowienie schodów, to daj nam znać! Chętnie dopasujemy projekt do Twoich potrzeb.

Galeria