Domek Modułowy

Jeśli marzy Ci się niewielka przestrzeń, którą będziesz mógł umiejscowić dosłownie wszędzie, a korzystanie z niej nie będzie ograniczone porą roku, to dobrze trafiłeś. Domy modułowe całoroczne o metrażu od 30 do 50m2 to jedna z wielu naszych ofert. Tworzymy coś więcej niż puste konstrukcje na weekend. Zajmujemy się profesjonalną budową miejsc (pod klucz), w których stworzysz wiele wspomnień samemu lub z ludźmi, którzy są Ci najbliżsi.

Domek mobilny przez cały rok

Czym dokładnie są domy modułowe całoroczne?

Dla wielu osób nazwa sugeruje konstrukcję, która nie ma szans wytrzymać wielu lat, trudnych warunków pogodowych lub po prostu nie nadaje się do mieszkania poza urlopem. W rzeczywistości, dom modułowy 50m2 budowany jest z gotowych elementów, które powstają z wytrzymałych surowców. Całoroczne projekty są ocieplane. Dzięki izolacji termicznej nie musisz więc martwić się ani o śnieg, ani o silne wiatry. Jeśli więc szukasz miejsca pod klucz, które będzie dobrą inwestycją na lata i zapewni Ci prywatność — to rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę.

Jakie zalety ma całoroczny dom modułowy?

Możemy tutaj wymienić przede wszystkim mobilność. Każda konstrukcja jest umieszczana na kółkach, dzięki czemu możesz ją dowolnie przemieszczać. Budowa domu modułowego całorocznego o metrażu 30-50m2 nie jest również tak czaso- i kosztochłonna jak w przypadku tradycyjnych budynków. Jednak mimo to, konstrukcja jest równie wytrzymała i odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Dlatego to dobre rozwiązanie dla osób, które szukają miejsca pod klucz o krótkim terminie realizacji projektu.

Czy domy modułowe podlegają personalizacji?

Wszystkie projekty na naszej stronie jesteśmy w stanie dopasować do Twoich potrzeb i oczekiwań. Całoroczny domek modułowy pod klucz występuje w różnych rozmiarach i konfiguracjach okien. Powierzchnia użytkowa może wynosić od 30 do 50m2. Wszystko tutaj zależy od Ciebie. Dlatego, jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami! Ustalimy wszystkie szczegóły i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Galeria